Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Articole de hartie pentru uz sanitar,dezinfectanti,incaltaminte de protectie .
- Număr anunț
- DA21686873
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA (CUI 4347615)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
- Cod CPV
- 33770000-8 · Articole de hartie pentru uz sanitar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 320,40 RON
- Valoare atribuită
- 320,40 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 08:22
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
320,40 RON
din 320,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro