Număr anunț
DA21371814
Autoritate contractantă
Comuna Surduc (Primaria Comunei Surduc) (CUI 4291620)
Furnizor / câștigător
MEDIA IT SRL (CUI 15368788)
Cod CPV
30199500-5 · Bibliorafturi, mape de corespondenta, clasoare si articole similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
741,60 RON
Valoare atribuită
741,60 RON
Data publicării
03.10.2018 10:21
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

741,60 RON

din 741,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.