- Număr anunț
- DA21673282
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
- Furnizor / câștigător
- TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI RO21849468)
- Cod CPV
- 39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.875 RON
- Valoare atribuită
- 10.875 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 08:37
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.875 RON
din 10.875 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro