Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET FURNITURI BIROU

Număr anunț
DA21683585
Autoritate contractantă
Colegiul National "Mircea Eliade (CUI 3228837)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI RO25463965)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503,89 RON
Valoare atribuită
503,89 RON
Data publicării
07.11.2018 14:31
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 16:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,89 RON

din 503,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.