Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet accesorii echipamente de laborator

Număr anunț
DA21682840
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI RO11409036)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
39290000-1 · Diverse accesorii de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.054,25 RON
Valoare atribuită
3.054,25 RON
Data publicării
07.11.2018 14:07
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.054,25 RON

din 3.054,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.