Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispozitiv pentru taiat sticla (diamant).

Număr anunț
DA21387355
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
EDELWEISS GRUP SRL (CUI RO12863641)
Cod CPV
14522000-6 · Diamante industriale; piatra ponce; smirghel si alti abrazivi naturali (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72,62 RON
Valoare atribuită
72,62 RON
Data publicării
04.10.2018 11:38
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

72,62 RON

din 72,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.