Ofertă acceptată Cumpărare directă

FIERBATOR HEINNER HEK-D2200GR+Mixer vertical Heinner HB-600BG

Număr anunț
DA21677416
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39721000-2 · Aparate de uz casnic pentru gatit sau incalzit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375,74 RON
Valoare atribuită
375,74 RON
Data publicării
07.11.2018 11:06
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

375,74 RON

din 375,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.