Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat de aer conditionat Vision Touch VTAC 12INV, 12000 BTU, Inverter, Clasa A++
- Număr anunț
- DA21330061
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02044 Tulcea (CUI 17462349)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 949,57 RON
- Valoare atribuită
- 949,57 RON
- Data publicării
- 28.09.2018 08:46
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.09.2018 13:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
949,57 RON
din 949,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro