Ofertă acceptată Cumpărare directă

ECHIPAMENTE ELECTROCASNICE- PREMIERE PERSOANE VARSMICE

Număr anunț
DA21383213
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MORENI (CUI 4344597)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39221100-8 · Ustensile de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
772,80 RON
Valoare atribuită
772,80 RON
Data publicării
04.10.2018 09:05
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

772,80 RON

din 772,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.