Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cărți Linghea

Număr anunț
DA21374249
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA GHEORGHE SINCAI BIHOR (CUI 4687188)
Furnizor / câștigător
LINGHEA SRL (CUI RO25331778)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.190,70 RON
Valoare atribuită
5.190,70 RON
Data publicării
03.10.2018 11:38
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.190,70 RON

din 5.190,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.