Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, asistenta soft

Număr anunț
DA21324372
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr. 12 Zalau (CUI 31989787)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320 RON
Valoare atribuită
320 RON
Data publicării
27.09.2018 13:26
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

320 RON

din 320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.