Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de proiectare faza PT / DDE / CS / AT / PAC / POE / DOAR
- Număr anunț
- DA21864033
- Autoritate contractantă
- Comuna Largu (Primaria Comunei Largu) (CUI 3724393)
- Furnizor / câștigător
- STRUCTUR ART SRL (CUI RO13606271)
- Cod CPV
- 71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare finală
- 40.000 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 16:43
- Data finalizării
- 03.12.2018 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.