Ofertă refuzată Cumpărare directă

Structuri Decor Modulare

Număr anunț
DA21077346
Autoritate contractantă
Teatrul Al. Davila Pitesti (CUI 4229440)
Furnizor / câștigător
KUNST PRODUCTION SRL (CUI RO26527498)
Cod CPV
45223100-7 · Ansamblu de structuri metalice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.887,30 RON
Valoare finală
26.887,30 RON
Data publicării
27.08.2018 15:15
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.