Ofertă acceptată Cumpărare directă

TAXA DE DRUM- VINIETA - DACIA DUSTER - BV-16-DOK

Număr anunț
DA21380662
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobilara Brasov (CUI 9870320)
Furnizor / câștigător
SCALA ASSISTANCE SRL (CUI RO17929585)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,76 RON
Valoare atribuită
109,76 RON
Data publicării
03.10.2018 15:39
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 16:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,76 RON

din 109,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.