Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCOALA GIMNAZIALA INEU

Număr anunț
DA21335632
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "PUIU SEVER (CUI 19190275)
Furnizor / câștigător
SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM ICOMCOOP ORADEA (CUI 48360)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161,85 RON
Valoare atribuită
161,85 RON
Data publicării
28.09.2018 12:16
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161,85 RON

din 161,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.