Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE MOTOUNEALTA

Număr anunț
DA21333628
Autoritate contractantă
COMUNA SIBOT (PRIMARIA SIBOT) (CUI 4562354)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,63 RON
Valoare atribuită
117,63 RON
Data publicării
28.09.2018 11:00
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,63 RON

din 117,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.