Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLINTA,FOLIE PARCHET 5 MM,COLTAR,CAPAC PLINTA ,PERIE SARMA ,DIBLURI 60X60,NADA PLINTA ,MUFA PPR 25
- Număr anunț
- DA21374437
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 44112240-2 · Parchet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115,66 RON
- Valoare atribuită
- 115,66 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 11:45
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
115,66 RON
din 115,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro