Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PATCH PANEL 24 PORTURI UTP CAT 6e NUMAR DE REFERINTA: 067 PRET DE CATALOG: 195,00 RON / Unitate de
- Număr anunț
- DA21691354
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL MURES (CUI 4323110)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 975 RON
- Valoare atribuită
- 975 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 11:26
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 11:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
975 RON
din 975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro