Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DIASAFE PLUS
- Număr anunț
- DA21690366
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI RO31647962)
- Cod CPV
- 42912000-2 · Utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a lichidelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.660 RON
- Valoare atribuită
- 9.660 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 10:52
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.660 RON
din 9.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro