Ofertă acceptată Cumpărare directă

SWITCH TP-LINK T1600G-28TS(TL-SG2424) L2+ cu management 24 porturi Gigabit + 4 sloturi SFP, carcasa

Număr anunț
DA21689336
Autoritate contractantă
Colegiul "N.V. Karpen" Bacau (CUI 4278310)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
475 RON
Valoare atribuită
475 RON
Data publicării
08.11.2018 10:17
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

475 RON

din 475 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.