Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE UZ GOSPODARESC

Număr anunț
DA21688036
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Slobozia Bradului (CUI 28082795)
Furnizor / câștigător
ANDREAS NICODAR SMART SRL (CUI 38105349)
Cod CPV
42600000-2 · Masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468,49 RON
Valoare atribuită
468,49 RON
Data publicării
08.11.2018 09:26
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

468,49 RON

din 468,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.