Ofertă acceptată
Cumpărare directă
componente sistem supraveghere video
- Număr anunț
- DA21687972
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.46 (CUI 24027224)
- Furnizor / câștigător
- VIDEO CAM & DATA SRL (CUI 26743920)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.312,86 RON
- Valoare atribuită
- 27.312,86 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 09:23
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 10:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.312,86 RON
din 27.312,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro