Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat de spalat cu presiune Karcher K5 Full Control Home, 2.100 W, 145 Bar, 500 l/h
- Număr anunț
- DA21685033
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE SI INCERCARI PENTRU ELECTROTEHNICA - ICMET CRAIOVA (CUI RO3871599)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.243,69 RON
- Valoare atribuită
- 1.243,69 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 15:28
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 08:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.243,69 RON
din 1.243,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro