Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de prelucrare, tipărire şi multiplicare de materiale preventive pentru IPJ Botosani
- Număr anunț
- DA21895453
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA GROUP SRL (CUI RO14346218)
- Cod CPV
- 79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.640 RON
- Valoare atribuită
- 12.640 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 16:04
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.640 RON
din 12.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro