Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CUIER + USI DE STICLA
- Număr anunț
- DA21319321
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NAGY IMRE (CUI 12841279)
- Furnizor / câștigător
- PROD. MOB. SZABO SRL (CUI 10804398)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235,30 RON
- Valoare atribuită
- 235,30 RON
- Data publicării
- 27.09.2018 10:34
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.09.2018 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
235,30 RON
din 235,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro