Ofertă acceptată Cumpărare directă

accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curata

Număr anunț
DA21316722
Autoritate contractantă
Școala Gimnaziala ,,Petőfi Sándor,, Miercurea Ciuc (CUI 12831623)
Furnizor / câștigător
PROD. MOB. SZABO SRL (CUI 10804398)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,34 RON
Valoare atribuită
840,34 RON
Data publicării
27.09.2018 08:57
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,34 RON

din 840,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.