Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale sanitare cabinete medicale scolare si centre

Număr anunț
DA21690623
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA TURDA (CUI 17439788)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
24322500-2 · Alcool (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599,28 RON
Valoare atribuită
610,20 RON
Data publicării
08.11.2018 11:01
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

610,20 RON

din 599,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.