Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de crapat si asezat lemnul de foc in spatiul de depozitare

Număr anunț
DA21281009
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA GHEORGHE POPOVICI APATEU (CUI 29021710)
Furnizor / câștigător
LAZEA PETRICA-IONEL (CUI 29597188)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.280 RON
Valoare finală
5.280 RON
Data publicării
24.09.2018 11:23
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.