Ofertă acceptată Cumpărare directă

Router Cisco 892FSP C892FSP-K9 1x GE, 1xGE/SFP 8 x LAN GE,

Număr anunț
DA21379277
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0391 Brasov (CUI 4317533)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI RO17042388)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.700 RON
Valoare atribuită
7.700 RON
Data publicării
03.10.2018 14:45
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.700 RON

din 7.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.