Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET GAZE TEHNICE
- Număr anunț
- DA21377057
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
- Cod CPV
- 24111000-5 · Hidrogen, argon, gaze rare, azot si oxigen (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 549,47 RON
- Valoare atribuită
- 549,47 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 13:24
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 14:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
549,47 RON
din 549,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro