Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pistoale de pulverizat

Număr anunț
DA21374367
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALCANI (CUI 29144098)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42924310-5 · Pistoale de pulverizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
668,07 RON
Valoare atribuită
668,07 RON
Data publicării
03.10.2018 11:42
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 15:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

668,07 RON

din 668,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.