Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 13,8% sub estimat
Trioton Rapid AfB - dezinfectant de nivel mediu pentru suprafete si instrumentar
- Număr anunț
- DA21680226
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI RO11324711)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.164 RON
- Valoare atribuită
- 7.900 RON 13,8% sub estimat
- Data publicării
- 07.11.2018 12:38
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.900 RON
din 9.164 RON estimat
13,8%
Adjudecat la 86,2% din estimat · economie 1.264 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.