Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispozitiv manual pentru desfundat tevi (sarpe) diametru 6mm, lungime 4,6 metri.

Număr anunț
DA21387187
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
EDELWEISS GRUP SRL (CUI RO12863641)
Cod CPV
44300000-3 · Cablu, sarma si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155,46 RON
Valoare atribuită
155,46 RON
Data publicării
04.10.2018 11:32
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155,46 RON

din 155,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.