Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de formare profesionala

Număr anunț
DA21387160
Autoritate contractantă
Comuna Valeni (CUI 16287088)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA UNIVERSITARĂ COLUMNA (CUI RO32781309)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
613,45 RON
Valoare atribuită
613,45 RON
Data publicării
04.10.2018 11:32
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

613,45 RON

din 613,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.