Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Dell Inspiron 15 3567 (Procesor Intel® Core™ i3-6006U (3M Cache, 2.00 GHz), Skylake, 15.6"HD,

Număr anunț
DA21385505
Autoritate contractantă
APAREGIO GORJ S.A. (CUI RO20415711)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.175,63 RON
Valoare atribuită
1.175,63 RON
Data publicării
04.10.2018 10:33
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.175,63 RON

din 1.175,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.