Ofertă refuzată Cumpărare directă

AMOXYCEN 200 LA, BOROGLUCONAT DE CALCIU 100 ML, VITAMINA C INJECTABIL, VETASED INJ 20ML

Număr anunț
DA21384172
Autoritate contractantă
Directia de Salubritate (CUI 23922875)
Furnizor / câștigător
GAMMA VET IMPEX SRL (CUI RO26301805)
Cod CPV
33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106,10 RON
Valoare finală
106,10 RON
Data publicării
04.10.2018 09:47
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.