Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICE CENTRALE TERMICE = 4 BUC
- Număr anunț
- DA21686923
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE DEZVOLTARE SERVICII PUBLICE FOCSANI (CUI 13994670)
- Furnizor / câștigător
- PLUSSERVICE SRL (CUI RO15818661)
- Cod CPV
- 45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.040 RON
- Valoare atribuită
- 5.040 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 08:26
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.040 RON
din 5.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro