Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparatură PPA pt Laborator DSVSA Sălaj nr anunt ADV1027080/21.09.2018

Număr anunț
DA21381876
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.382 RON
Valoare atribuită
52.382 RON
Data publicării
03.10.2018 21:44
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52.382 RON

din 52.382 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.