Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii curente

Număr anunț
DA21679180
Autoritate contractantă
CASA ARTELOR "DINU LIPATTI (CUI 38465968)
Furnizor / câștigător
MONDO CONSELT SRL (CUI RO5349088)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.642 RON
Valoare atribuită
19.642 RON
Data publicării
07.11.2018 12:02
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.642 RON

din 19.642 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.