Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ecran de proiectie manual A+ Screen WS1-150, 150cm x 150cm [WS1-150] [Produs Special]
- Număr anunț
- DA21377486
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC 'NICOLAE DUMITRESCU' CUMPANA (CUI 29374135)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504,15 RON
- Valoare atribuită
- 504,15 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 13:40
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 12:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
504,15 RON
din 504,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro