Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,0% sub estimat
licenta
- Număr anunț
- DA21681405
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
- Furnizor / câștigător
- BUSINESS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL (CUI RO16552869)
- Cod CPV
- 48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.350 RON
- Valoare atribuită
- 21.146,40 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 07.11.2018 13:19
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 15:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.146,40 RON
din 21.350 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 203,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.