Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat
Reactivi laborator
- Număr anunț
- DA21693319
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.491,38 RON
- Valoare atribuită
- 4.461,18 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 08.11.2018 12:37
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 13:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.461,18 RON
din 4.491,38 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 30,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.