Ofertă refuzată Cumpărare directă

BVC Combustibili

Număr anunț
DA21282524
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA BAHNA (CUI 17474432)
Furnizor / câștigător
OK BOBO (CUI RO15138150)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.151,50 RON
Valoare finală
3.151,50 RON
Data publicării
24.09.2018 12:16
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
29.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.