Ofertă refuzată Cumpărare directă

Studiu de fezabilitate

Număr anunț
DA21338110
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA INSURATEI (CUI 4721220)
Furnizor / câștigător
AVIMI SERV SRL (CUI RO18431715)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85.000 RON
Valoare finală
85.000 RON
Data publicării
28.09.2018 13:41
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 16:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.