Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie - XEROX 5222 DRUM UNIT 50K ORIGINAL
- Număr anunț
- DA21389153
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC BANYAI JANOS (CUI 4612517)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTER PRINT SRL (CUI RO22136250)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 758 RON
- Valoare atribuită
- 758 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 12:52
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 13:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
758 RON
din 758 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro