Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie anuala autospeciala MAN TGM

Număr anunț
DA21335862
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Porolissum al judetului Salaj (CUI 4494667)
Furnizor / câștigător
MHS TRUCK SERVICE SRL (CUI RO33935139)
Cod CPV
50114000-7 · Servicii de reparare si de intretinere a camioanelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.462,99 RON
Valoare atribuită
4.462,99 RON
Data publicării
28.09.2018 12:25
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.462,99 RON

din 4.462,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.