Ofertă acceptată Cumpărare directă

Refill cartus Imprimanta

Număr anunț
DA21385236
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Kelemen Imre (CUI 4368081)
Furnizor / câștigător
COMPUTER PRINT SRL (CUI RO22136250)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,92 RON
Valoare atribuită
226,92 RON
Data publicării
04.10.2018 10:25
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,92 RON

din 226,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.