Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,6% sub estimat
Kyocera TK1170 - cartus laser
- Număr anunț
- DA21380831
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Furnizor / câștigător
- EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 902,52 RON
- Valoare atribuită
- 879,48 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 03.10.2018 15:48
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
879,48 RON
din 902,52 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 23,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.