Ofertă acceptată Cumpărare directă

Surub, Saiba, Piulite, Distantier

Număr anunț
DA21672754
Autoritate contractantă
Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
Furnizor / câștigător
AUTOTALLER SRL (CUI RO24308831)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,98 RON
Valoare atribuită
268,98 RON
Data publicării
07.11.2018 07:51
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 07:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,98 RON

din 268,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.