Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner Lexmark 51B2000 51B00A0 ,black, 2.5 k, OEM MS317DN, MS417DN, MS617DN, MX317DN, ORIGINAL

Număr anunț
DA21379069
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FERDINAND I (CUI 23995230)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,17 RON
Valoare atribuită
238,17 RON
Data publicării
03.10.2018 14:38
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,17 RON

din 238,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.